JAUNUMI

RAKSTU KRĀJUMS

MADERNIEKA STILS

Grāmata iepazīstina ar Jūlija Madernieka radošo un dzīves stāstu. Apkopotas un analizētas mazāk pētītas meistara daudzpusīgās daiļrades jomas – interjeri un mēbeļu projekti, ornamentālās grafikas un burtveidoli, tekstilmeti, sniegts aizraujošs ieskats Madernieka spilgtajā devumā mākslas kritikā.

Izdevumā iekļauti attēli no izstādes ekspozīcijas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.

Pērciet tiešsaistē - www.muzejaveikals.lv

Madernieks-gramata-03-3000.jpg
Purvitis-Ziedonis-aproce-auskari-3000.jpg

ROTĀJIES PAVASARĪ

DZĪVESPRIECĪGAS UN GAISĪGAS KRĀSAS

Šogad izcilajam latviešu ainavistam Vilhelmam Purvītim (1872–1945) aprit 150 gadu. Viņa radītie Latvijas dabas skati kļuvuši par Latvijas glezniecības zelta klasiku.

Lai Purvīša pavasaris ik dienas ir klātesošs - jaunais rotu komplekts jau pieejams LNMM veikalā!

IZSTĀDE OGRĒ

SATIEC PURVĪTI

Novadnieka jubileju ogrēnieši atzīmē ar plašu kultūras norišu programmu. Ogres novada Kultūras centrā skatāma Vilhelma Purvīša gleznu reprodukciju izstāde, aplūkojami ir arī mūsu radītie suvenīri.

Ogres Vēstures un mākslas muzejā no jūnija būs izstādīti mākslinieka oriģināldarbi, kā arī notiks mākslas zinātnieces, Vilhelma Purvīša topošās monogrāfijas autores, Kristiānas Ābeles lekcijas.

Plašāka programma skatāma seit.

Purvitis-OKC-suveniri.jpg

ESAM INSTAGRAM