top of page

PIEGĀDE UN APMAIŅA

PIEGĀDES NOTEIKUMI

​Nodrošinām preču piegādi visā Latvijā 3 – 5 dienu laikā. Maksa par piegādi ir 3 €, sūtījumam, kas nepārsniedz 30 kg un izmērus 39x38x64. Preces nosūtīšana tiek veikta pēc priekšapmaksas saņemšanas. Preču piegāde notiek izmantojot Omniva, SIA pakomātu pakalpojumus.

Veicam preču piegādi ārpus Latvijas aptuveni 15 – 30 dienu laikā. Maksa par piegādi, sūtījumam, kas nepārsniedz 30 kg un izmērus 39x38x64 ir atkarīga no saņemšanas valsts. Lūdzam sazināties ar mums, lai saskaņotu izvēlēto preču sūtīšanas izmaksas. Preces nosūtīšana tiek veikta pēc priekšapmaksas saņemšanas. Preču piegāde notiek izmantojot Omniva, SIA kurjera "no durvīm līdz durvīm" vai Latvijas Pasts pakalpojumus. 

PREČU APMAIŅAS NOTEIKUMI

  1. Slēdzot distances līgumu ar muzejaveikals.lv turētāju "Dizaina informācijas centrs", SIA, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā muzejaveikals.lv, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

  2. Atteikuma tiesību termiņš tiek skaitīts no dienas, kad prece ir nonākusi Jūsu valdījumā.

  3. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm t. i. tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tā, kā to varētu izdarīt pirms preces iegādes veikalā klātienē).

  4. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs/a par preces lietošanu, gadījumā, ja tas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, kā arī par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas paļāvības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

  5. Atgriežot preci, Jums ir jānodrošina iepakojums preces transportēšanai, kā arī klāt pievienojama aizpildīta atteikuma veidlapa.

  6. Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

  7. Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, muzejaveikals.lv ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad esat nosūtījis rakstisku atteikumu, veikt pirkuma iemaksu, veicot to tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu.

  8. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jūs varat atgriezt preci kopā ar atteikuma veidlapu, nogādājot vai nosūtot to uz LNMM muzeja veikalu, Jaņa Rozentāla laukumā 1, Rīgā. Atgriežot preci ar Latvijas Pasta starpniecību, Jums ir jānodrošina atbilstošs transportēšanas iepakojums - oriģinālajam preces iepakojumam obligāti jābūt iepakotam citā transportēšanas iepakojumā. Ar Latvijas Pasta starpniecību var atgriezt preces, kuru svars ir līdz 20 kg.

bottom of page